| МОЩНОСТ W | 1200.0 W |
| ТЕРМОСТАТ | Да |
| Марка | MILL |
| МОДЕЛ: | CO1200WIFI3 |
| ТИП КОНВЕКТОР: | СВОБОДНОСТОЯЩ |
| МОЩНОСТ W: | 1200.0 W |
| ТЕРМОСТАТ: | Да |
| WI-FI: | Да |
| ТЕРМОРЕГУЛАТОР: | Да |
| ФУНКЦИЯ ОТВОРЕН ПРОЗОРЕЦ: | Да |
| ЗАЩИТА ЗА ДЕЦА: | Да |
| ВИСОЧИНА: | 38.50 см |
| ДЪЛЖИНА: | 21.00 см |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 7090019823830 |














