| МОЩНОСТ W | 2000.0 W |
| ОТОПЛЯЕМА ПЛОЩ ДО | 16.00 m² |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 3 |
| ТЕРМОСТАТ | Да |
| СЕДМИЧЕН ПРОГРАМАТОР | Не |
| Марка | TAURUS |
| МОДЕЛ: | CLIMA TURBO 2000 NEW |
| ТИП КОНВЕКТОР: | СВОБОДНОСТОЯЩ |
| МОЩНОСТ W: | 2000.0 W |
| ОТОПЛЯЕМА ПЛОЩ ДО: | 16.00 m² |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 3 |
| ТЕРМОСТАТ: | Да |
| ВЛАГОУСТОЙЧИВОСТ: | Не |
| WI-FI: | Не |
| ДИСПЛЕЙ: | Не |
| МОНТАЖ НА СТЕНА: | Не |
| СЕДМИЧЕН ПРОГРАМАТОР: | Не |
| ТЕРМОРЕГУЛАТОР: | Да |
| ЗАЩИТА ЗА ДЕЦА: | Не |
| ИЗКЛЮЧВАНЕ ПРИ ПАДАНЕ: | Не |
| ВИСОЧИНА: | 38.00 см |
| ШИРИНА: | 59.50 см |
| ДЪЛЖИНА: | 18.00 см |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ ЕКСТРИ: | ADDITIONALEXTRAS |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8414234470348 |









