| ХАРД ДИСК | 512GB PCIE M.2 SSD |
| ДИСПЛЕЙ | 7"IPS (1920 x 1080), 120Hz |
| Марка | ASUS |
| МОДЕЛ: | ROG XBOX ALLY RC73YA-NH006W |
| ПРОЦЕСОР: | AMD Ryzen™ Z2 A |
| ГРАФИЧЕН ПРОЦЕСОР: | AMD Radeon™ Graphics |
| ПАМЕТ: | 16GB LPDDR5 |
| ХАРД ДИСК: | 512GB PCIE M.2 SSD |
| BLUETOOTH: | Да |
| ВХОДОВЕ: | 2 x USB Type-C |
| МРЕЖОВИ ВЪЗМОЖНОСТИ: | Wi-Fi 6E |
| РАЗМЕР: | 29.0 X 5.09 X 12.1 |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4711636219594 |

















