| ИГРА В КОМПЛЕКТА | ВКЛЮЧЕНИ 100 ИГРИ |
| ДИСПЛЕЙ | 2.75" |
| Марка | MY ARCADE |
| МОДЕЛ: | ATARI PLAYER PRO 100 GAMES |
| ИГРА В КОМПЛЕКТА: | ВКЛЮЧЕНИ 100 ИГРИ |
| ДИСПЛЕЙ: | 2.75" |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 845620070138 |







i
"" Днес
| ИГРА В КОМПЛЕКТА | ВКЛЮЧЕНИ 100 ИГРИ |
| ДИСПЛЕЙ | 2.75" |
| Марка | MY ARCADE |
| МОДЕЛ: | ATARI PLAYER PRO 100 GAMES |
| ИГРА В КОМПЛЕКТА: | ВКЛЮЧЕНИ 100 ИГРИ |
| ДИСПЛЕЙ: | 2.75" |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 845620070138 |