| ВИД | ОРИГИНАЛНИ |
| Марка | HP |
| МОДЕЛ: | A4 Everyday Photo Paper Q5451A |
| ВИД: | ОРИГИНАЛНИ |
| СЪВМЕСТИМОСТ: | с HP печатащ с мастило |
| ФОРМАТ НА ДОКУМЕНТА: | A4 |
| ТЕГЛО: | 200 g/m2 |
| ТИП: | ГЛАНЦИРАНА ФОТО ХАРТИЯ |
| БРОЙ ЛИСТА В ПАКЕТА: | 25 листа |
| EAN | 829160102795 |



2.00 € / 3.91 лв. i
"" Днес
| ВИД | ОРИГИНАЛНИ |
| Марка | HP |
| МОДЕЛ: | A4 Everyday Photo Paper Q5451A |
| ВИД: | ОРИГИНАЛНИ |
| СЪВМЕСТИМОСТ: | с HP печатащ с мастило |
| ФОРМАТ НА ДОКУМЕНТА: | A4 |
| ТЕГЛО: | 200 g/m2 |
| ТИП: | ГЛАНЦИРАНА ФОТО ХАРТИЯ |
| БРОЙ ЛИСТА В ПАКЕТА: | 25 листа |
| EAN | 829160102795 |