| ВИД | ОРИГИНАЛНИ |
| Марка | HP |
| МОДЕЛ: | SOCIAL MEDIA 10x13 cm W2G60A |
| ВИД: | ОРИГИНАЛНИ |
| СЪВМЕСТИМОСТ: | с HP печатащ с мастило |
| ФОРМАТ НА ДОКУМЕНТА: | 10X13 CM |
| ТЕГЛО: | 265 g/m2 |
| ТИП: | ГЛАНЦИРАНА ФОТО ХАРТИЯ |
| БРОЙ ЛИСТА В ПАКЕТА: | 25 листа |
| EAN | 889899257166 |



| ВИД | ОРИГИНАЛНИ |
| Марка | HP |
| МОДЕЛ: | SOCIAL MEDIA 10x13 cm W2G60A |
| ВИД: | ОРИГИНАЛНИ |
| СЪВМЕСТИМОСТ: | с HP печатащ с мастило |
| ФОРМАТ НА ДОКУМЕНТА: | 10X13 CM |
| ТЕГЛО: | 265 g/m2 |
| ТИП: | ГЛАНЦИРАНА ФОТО ХАРТИЯ |
| БРОЙ ЛИСТА В ПАКЕТА: | 25 листа |
| EAN | 889899257166 |