| ВИД | ОБИКНОВЕН |
| МОЩНОСТ | 2500 W |
| Марка | ELITE |
| МОДЕЛ: | EHP-0283W |
| ВИД: | ОБИКНОВЕН |
| МОЩНОСТ: | 2500 W |
| БРОЙ НАГРЕВАТЕЛНИ ЗОНИ: | 2 |
| МЕХАНИЧНО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 3.625 kg |
| EAN | 9003898702835 |



i
"" Днес
| ВИД | ОБИКНОВЕН |
| МОЩНОСТ | 2500 W |
| Марка | ELITE |
| МОДЕЛ: | EHP-0283W |
| ВИД: | ОБИКНОВЕН |
| МОЩНОСТ: | 2500 W |
| БРОЙ НАГРЕВАТЕЛНИ ЗОНИ: | 2 |
| МЕХАНИЧНО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 3.625 kg |
| EAN | 9003898702835 |