| ВИД | ОБИКНОВЕН |
| МОЩНОСТ | 1500 W |
| Марка | ELITE |
| МОДЕЛ: | EHP-0286X |
| ВИД: | ОБИКНОВЕН |
| МОЩНОСТ: | 1500 W |
| БРОЙ НАГРЕВАТЕЛНИ ЗОНИ: | 1 |
| МЕХАНИЧНО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 2.300 kg |
| EAN | 9003898702866 |



i
"" Днес
| ВИД | ОБИКНОВЕН |
| МОЩНОСТ | 1500 W |
| Марка | ELITE |
| МОДЕЛ: | EHP-0286X |
| ВИД: | ОБИКНОВЕН |
| МОЩНОСТ: | 1500 W |
| БРОЙ НАГРЕВАТЕЛНИ ЗОНИ: | 1 |
| МЕХАНИЧНО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 2.300 kg |
| EAN | 9003898702866 |