| ВИД | ИНДУКЦИОНЕН |
| МОЩНОСТ | 1450 W |
| Марка | ELITE |
| МОДЕЛ: | EIP-1252M |
| ВИД: | ИНДУКЦИОНЕН |
| МОЩНОСТ: | 1450 W |
| БРОЙ НАГРЕВАТЕЛНИ ЗОНИ: | 1 |
| ДИАМЕТЪР НА ПЛОЧАТА: | 25.00 см |
| СЕНЗОРНО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.750 kg |
| EAN | 9003898712520 |






