| ВИД | ИНДУКЦИОНЕН |
| МОЩНОСТ | 2100 W |
| Марка | TEFAL |
| МОДЕЛ: | IH2108E1 |
| ВИД: | ИНДУКЦИОНЕН |
| МОЩНОСТ: | 2100 W |
| БРОЙ НАГРЕВАТЕЛНИ ЗОНИ: | 1 |
| ТАЙМЕР: | Да |
| СЕНЗОРНО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 3.670 kg |
| EAN | 3045387295011 |








i
"" Днес
| ВИД | ИНДУКЦИОНЕН |
| МОЩНОСТ | 2100 W |
| Марка | TEFAL |
| МОДЕЛ: | IH2108E1 |
| ВИД: | ИНДУКЦИОНЕН |
| МОЩНОСТ: | 2100 W |
| БРОЙ НАГРЕВАТЕЛНИ ЗОНИ: | 1 |
| ТАЙМЕР: | Да |
| СЕНЗОРНО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 3.670 kg |
| EAN | 3045387295011 |