| ВИСОЧИНА | 21.00 см |
| ШИРИНА | 5.00 см |
| ДЪЛЖИНА | 17.00 см |
| Марка | CHIEMSEE |
| МОДЕЛ: | CHIEMSEE MOVE |
| БРОЙ ОТДЕЛЕНИЯ: | 3 |
| МАТЕРИАЛ: | ПОЛИЕСТЕР |
| ТИП ЗАКЛЮЧВАНЕ: | ЦИП |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ВИСОЧИНА: | 21.00 см |
| ШИРИНА: | 5.00 см |
| ДЪЛЖИНА: | 17.00 см |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.240 kg |
| EAN | 4053204063025 |






