| ВИСОЧИНА | 16.00 см |
| ШИРИНА | 14.50 см |
| ДЪЛЖИНА | 25.00 см |
| Марка | CHIEMSEE |
| МОДЕЛ: | CHIEMSEE FEEL |
| БРОЙ ОТДЕЛЕНИЯ: | 4 |
| МАТЕРИАЛ: | ПОЛИЕСТЕР |
| ТИП ЗАКЛЮЧВАНЕ: | ЦИП |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ВИСОЧИНА: | 16.00 см |
| ШИРИНА: | 14.50 см |
| ДЪЛЖИНА: | 25.00 см |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.230 kg |
| EAN | 4053204063049 |






