| КАПАЦИТЕТ | 34.00 L |
| ВИСОЧИНА | 59.30 см |
| ШИРИНА | 20.50 см |
| ДЪЛЖИНА | 31.20 см |
| Марка | CHIEMSEE |
| МОДЕЛ: | PEAKWALK |
| БРОЙ ОТДЕЛЕНИЯ: | 5 |
| МАТЕРИАЛ: | ПОЛИЕСТЕР |
| ТИП ЗАКЛЮЧВАНЕ: | ЦИП |
| КАПАЦИТЕТ: | 34.00 L |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ВИСОЧИНА: | 59.30 см |
| ШИРИНА: | 20.50 см |
| ДЪЛЖИНА: | 31.20 см |
| EAN | 4053204063087 |







