| CAPACITY | 34.00 L |
| HEIGHT | 59.30 см |
| WIDTH | 20.50 см |
| LENGTH | 31.20 см |
| Brand | CHIEMSEE |
| MODEL: | PEAKWALK |
| NUMBER OF COMPARTMENT: | 5 |
| MATERIAL: | POLYESTER |
| LOCK TYPE: | ZIPPER |
| CAPACITY: | 34.00 L |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| HEIGHT: | 59.30 см |
| WIDTH: | 20.50 см |
| LENGTH: | 31.20 см |
| EAN | 4053204063087 |







