| ТИП | ЕДНОКОРИТНА |
| МАТЕРИАЛ | ГРАНИТ |
| ПОКРИТИЕ | МАТ |
| ДЪЛЖИНА | 790.00 мм |
| ШИРИНА | 500.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM | 195.00 мм |
| Марка | ALVEUS |
| МОДЕЛ: | ATROX 40 79Х50Х19.5 СМ. СИВА |
| ТИП: | ЕДНОКОРИТНА |
| МАТЕРИАЛ: | ГРАНИТ |
| ПОКРИТИЕ: | МАТ |
| ДЪЛЖИНА: | 790.00 мм |
| ШИРИНА: | 500.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM: | 195.00 мм |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| ОТЦЕДНИК: | Не |
| ОТВОР ЗА СМЕСИТЕЛ: | Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | АВТОМАТИЧЕН СИФОН |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 3838997912061 |





