| ТИП | ЕДНОКОРИТНА |
| МАТЕРИАЛ | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| ДЪЛЖИНА | 860.00 мм |
| ШИРИНА | 500.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM | 160.00 мм |
| Марка | GROHE |
| МОДЕЛ: | K200 86Х50Х16 СМ. |
| ТИП: | ЕДНОКОРИТНА |
| МАТЕРИАЛ: | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| ДЪЛЖИНА: | 860.00 мм |
| ШИРИНА: | 500.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM: | 160.00 мм |
| ОТЦЕДНИК: | Да |
| ПРЕЛИВНИК: | Да |
| ОТВОР ЗА СМЕСИТЕЛ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 4005176623714 |





