| ТИП | ЕДНОКОРИТНА |
| МАТЕРИАЛ | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| ПОКРИТИЕ | САТЕН |
| ДЪЛЖИНА | 440.00 мм |
| ШИРИНА | 440.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM | 200.00 мм |
| Марка | INTER CERAMIC |
| МОДЕЛ: | ICK 4444 44Х44Х20 СМ. САТЕН |
| ТИП: | ЕДНОКОРИТНА |
| МАТЕРИАЛ: | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| ПОКРИТИЕ: | САТЕН |
| ДЪЛЖИНА: | 440.00 мм |
| ШИРИНА: | 440.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM: | 200.00 мм |
| ОТЦЕДНИК: | Не |
| ПРЕЛИВНИК: | Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | ВКЛ. ВАЛВИДА И СИФОН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6988354237683 |




