| ТИП | ЕДНОКОРИТНА |
| МАТЕРИАЛ | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| ПОКРИТИЕ | ГЛАНЦ |
| ДЪЛЖИНА | 575.00 мм |
| ШИРИНА | 505.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM | 180.00 мм |
| Марка | PYRAMIS |
| МОДЕЛ: | ATRIA 57.50X50.5Х18 СМ. |
| ТИП: | ЕДНОКОРИТНА |
| МАТЕРИАЛ: | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| ПОКРИТИЕ: | ГЛАНЦ |
| ДЪЛЖИНА: | 575.00 мм |
| ШИРИНА: | 505.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM: | 180.00 мм |
| ЦВЯТ: | ИНОКС |
| ОТЦЕДНИК: | Не |
| ОТВОР ЗА СМЕСИТЕЛ: | Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | БЕЗ ВАЛВИДА И СИФОН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 5201217053543 |





