| ТИП | ЕДНОКОРИТНА |
| МАТЕРИАЛ | ИНОКС |
| ПОКРИТИЕ | ГЛАДКО |
| ДЪЛЖИНА | 790.00 мм |
| ШИРИНА | 500.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM | 175.00 мм |
| Марка | TEKA |
| МОДЕЛ: | UNIVERSE MAX ГЛАДКА ДЯСНА |
| ТИП: | ЕДНОКОРИТНА |
| МАТЕРИАЛ: | ИНОКС |
| ПОКРИТИЕ: | ГЛАДКО |
| ДЪЛЖИНА: | 790.00 мм |
| ШИРИНА: | 500.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM: | 175.00 мм |
| ЦВЯТ: | ИНОКС |
| ОТЦЕДНИК: | Да |
| ОТВОР ЗА СМЕСИТЕЛ: | Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | 75 ГОДИНИ ГАРАНЦИЯ НА МАТЕРИАЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8434778015010 |






