| ТИП | ЕДНОКОРИТНА |
| МАТЕРИАЛ | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| ДЪЛЖИНА | 605.00 мм |
| ШИРИНА | 400.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM | 195.00 мм |
| Марка | BLANCO |
| МОДЕЛ: | DINAS 45S MINI ЛЯВА 60X50 СМ. |
| ТИП: | ЕДНОКОРИТНА |
| МАТЕРИАЛ: | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| ДЪЛЖИНА: | 605.00 мм |
| ШИРИНА: | 400.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM: | 195.00 мм |
| ОТЦЕДНИК: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |






