| ТИП | ЕДНОКОРИТНА |
| МАТЕРИАЛ | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| ДЪЛЖИНА | 780.00 мм |
| ШИРИНА | 500.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM | 190.00 мм |
| Марка | BLANCO |
| МОДЕЛ: | DINAS XL6S 78X50 СМ. |
| ТИП: | ЕДНОКОРИТНА |
| МАТЕРИАЛ: | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| ДЪЛЖИНА: | 780.00 мм |
| ШИРИНА: | 500.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM: | 190.00 мм |
| ОТЦЕДНИК: | Да |
| ОТВОР ЗА СМЕСИТЕЛ: | Не |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | ОБРАТИМА |
| EAN | 4020684708142 |






