| ТИП | ЕДНОКОРИТНА |
| МАТЕРИАЛ | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| ПОКРИТИЕ | ГЛАНЦ |
| ДЪЛЖИНА | 500.00 мм |
| ШИРИНА | 500.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM | 170.00 мм |
| Марка | PYRAMIS |
| МОДЕЛ: | INSET 1B 50Х50 СМ. Ф60 |
| ТИП: | ЕДНОКОРИТНА |
| МАТЕРИАЛ: | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| ПОКРИТИЕ: | ГЛАНЦ |
| ДЪЛЖИНА: | 500.00 мм |
| ШИРИНА: | 500.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM: | 170.00 мм |
| ОТЦЕДНИК: | Не |
| ПРЕЛИВНИК: | Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | БЕЗ ВАЛВИДА И СИФОН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 5201217166755 |




