| МОЩНОСТ | 700 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 4 |
| ВМЕСТИМОСТ НА ОСНОВНА КУПА | 3.80 L |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | MUMS2EW30 |
| ТИП: | КУХНЕНСКА МАШИНА |
| МОЩНОСТ: | 700 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 4 |
| ВМЕСТИМОСТ НА ОСНОВНА КУПА: | 3.80 L |
| ПРИСТАВКА ЗА МЕСЕНЕ НА ТЕСТО: | Да |
| МИКСЕР: | Да |
| РЕНДЕТА: | Да |
| МЕСОМЕЛАЧКА: | Да |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 7.700 kg |
| EAN | 4242005252336 |


















