| МОЩНОСТ | 650 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС | МЕТАЛ |
| ВМЕСТИМОСТ НА ОСНОВНА КУПА | 1.30 L |
| Марка | KENWOOD |
| МОДЕЛ: | FDP22.130GY |
| ТИП: | КУХНЕНСКА МАШИНА |
| МОЩНОСТ: | 650 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | МЕТАЛ |
| ВМЕСТИМОСТ НА ОСНОВНА КУПА: | 1.30 L |
| ФУНКЦИЯ ПУЛС: | Да |
| ЦИТРУС ПРЕСА: | Не |
| СОКОИЗСТИСКВАЧКА: | Не |
| РЕНДЕТА: | Да |
| ЦВЯТ: | СИН |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 3.150 kg |
| EAN | 5011423005386 |



















