| МОЩНОСТ | 1000 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 6 |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС | ПЛАСТМАСА |
| ВМЕСТИМОСТ НА ОСНОВНА КУПА | 5.00 L |
| Марка | KENWOOD |
| МОДЕЛ: | KMX750BK |
| ТИП: | КУХНЕНСКА МАШИНА |
| МОЩНОСТ: | 1000 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 6 |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | ПЛАСТМАСА |
| ВМЕСТИМОСТ НА ОСНОВНА КУПА: | 5.00 L |
| ПРИСТАВКА ЗА МЕСЕНЕ НА ТЕСТО: | Да |
| МИКСЕР: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 11.020 kg |
| EAN | 5011423190143 |











