| МОЩНОСТ | 700 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 2 |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС | ПЛАСТМАСА |
| ВМЕСТИМОСТ НА ОСНОВНА КУПА | 2.10 L |
| Марка | PHILIPS |
| МОДЕЛ: | HR7320/00 |
| ТИП: | КУХНЕНСКИ РОБОТ |
| МОЩНОСТ: | 700 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 2 |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | ПЛАСТМАСА |
| ВМЕСТИМОСТ НА ОСНОВНА КУПА: | 2.10 L |
| ВМЕСТИМОСТ НА ШЕЙКЪР КАНА: | 1.00 L |
| ПРИСТАВКА ЗА МЕСЕНЕ НА ТЕСТО: | Да |
| РЕНДЕТА: | Да |
| Размери: | 213X206X398 |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 3.650 kg |
| EAN | 8710103900979 |












