| МОЩНОСТ | 800 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 10 |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС | МЕТАЛ |
| ВМЕСТИМОСТ НА ОСНОВНА КУПА | 4.80 L |
| Марка | SMEG |
| МОДЕЛ: | SMF03BLEU |
| ТИП: | КУХНЕНСКА МАШИНА |
| МОЩНОСТ: | 800 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 10 |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | МЕТАЛ |
| ВМЕСТИМОСТ НА ОСНОВНА КУПА: | 4.80 L |
| ПРИСТАВКА ЗА МЕСЕНЕ НА ТЕСТО: | Да |
| МИКСЕР: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 11.200 kg |
| EAN | 8017709269142 |






















