| КАПАЦИТЕТ НА ТЕГЛОТО | 5.00 kg |
| МАТЕРИАЛ | СТЪКЛО |
| КУПА | Не |
| ТИП БАТЕРИЯ | 3 ? 1,5 V AAA |
| Марка | BEURER |
| МОДЕЛ: | DS 61 |
| КАПАЦИТЕТ НА ТЕГЛОТО: | 5.00 kg |
| МАТЕРИАЛ: | СТЪКЛО |
| КУПА: | Не |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ПАНЕЛ СЪС СЕНЗОРНИ БУТОНИ: | Да |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ: | Да |
| КУКА ЗА ОКАЧВАНЕ: | Не |
| ИНДИКАЦИЯ ЗА ИЗТОЩЕНА БАТЕРИЯ: | Да |
| Размери: | 2.4X16.5X23CM |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 0.540 kg |
| EAN | 4211125709051 |






