| ТИП | ЛАПТОП |
| RAM | 16 GB |
| SSD | 1000 GB |
| ТИП ПРОЦЕСОР | AMD RYZEN 9 7940HS |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 14.0 " |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА | 4.0 - 5.2 GHz |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ | МАТОВ, 165 Hz |
| ТИП ГРАФИЧНА КАРТА | NVIDIA GEFORCE RTX4060 |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА | WINDOWS 11 |
| Марка | ASUS |
| МОДЕЛ: | GA402XV-N2008W |
| ТИП: | ЛАПТОП |
| RAM: | 16 GB |
| SSD: | 1000 GB |
| ТИП ХАРД ДИСК: | SSD |
| ТЕГЛО: | 1.720 kg |
| ВИД ПРОЦЕСОР: | RYZEN 9 |
| ТИП ПРОЦЕСОР: | AMD RYZEN 9 7940HS |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 14.0 " |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА: | 4.0 - 5.2 GHz |
| ТИП RAM ПАМЕТ: | DDR5 |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | МАТОВ, 165 Hz |
| РЕЗОЛЮЦИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | 2560x1600 |
| ТИП ГРАФИЧНА КАРТА: | NVIDIA GEFORCE RTX4060 |
| ОБЕМ НА ГРАФИЧНАТА ПАМЕТ: | 8 GB GDDR6 |
| УЕБ КАМЕРА: | 1080p IR |
| БЕЗЖИЧЕН АДАПТОР: | 802.11 ax, Bluetooth 5.2 |
| БРОЙ USB ПОРТОВЕ: | 2x USB 3.2, 2x USB-C 3.2 |
| HDMI: | Да |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | WINDOWS 11 |
| ПОДСВЕТКА НА КЛАВИАТУРАТА: | Да |
| ДРУГИ ПОРТОВЕ: | AUX, microSD CARD READER |
| ТИП БАТЕРИЯ: | 4-CELL 76 Wh LI-ION |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| Подходящ за Gaming: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4711387122716 |






























