Гейминг лаптоп ASUS TUF Gaming F16 FX607VU-RL016W 16.0 ", INTEL CORE I7-13620H, RAM 16 GB, SSD 1000 GB, NVIDIA GEFORCE RTX4050, 6 GB GDDR6, WINDOWS 11, MECHA GRAY
Код: 509496
В наличност
Безплатна доставка
i
Поръчай сега и вземи от:
"" до 4 дни
Очаквано време за доставка от 1 до 4 дни.
ТИП
ЛАПТОП
RAM
16 GB
SSD
1000 GB
ТИП ПРОЦЕСОР
INTEL CORE I7-13620H
РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH
16.0 "
ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА
ДО 4.9 GHz
ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ
МАТОВ, 144 Hz
ТИП ГРАФИЧНА КАРТА
NVIDIA GEFORCE RTX4050
ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА
WINDOWS 11
МаркаASUS
МОДЕЛ:
FX607VU-RL016W
ТИП:
ЛАПТОП
RAM:
16 GB
SSD:
1000 GB
ТИП ХАРД ДИСК:
ТЕГЛО:
2.200 kg
ВИД ПРОЦЕСОР:
INTEL CORE i7
ТИП ПРОЦЕСОР:
INTEL CORE I7-13620H
РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH:
16.0 "
РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ:
40.6 см
ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА:
ДО 4.9 GHz
DDR5
ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ:
МАТОВ, 144 Hz