| ТИП | ЛАПТОП |
| RAM | 16 GB |
| SSD | 512 GB |
| ТИП ПРОЦЕСОР | AMD RYZEN 5 7640HS |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 16.1 " |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА | до 5.0 GHz |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ | IPS, МАТОВ, 144 Hz |
| ТИП ГРАФИЧНА КАРТА | NVIDIA GEFORCE RTX4050 |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА | Не |
| Марка | HP |
| МОДЕЛ: | Victus 16-S0004NU 974C7EA |
| ТИП: | ЛАПТОП |
| RAM: | 16 GB |
| SSD: | 512 GB |
| ТИП ХАРД ДИСК: | SSD |
| ТЕГЛО: | 2.330 kg |
| ВИД ПРОЦЕСОР: | RYZEN 5 |
| ТИП ПРОЦЕСОР: | AMD RYZEN 5 7640HS |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 16.1 " |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА: | до 5.0 GHz |
| ТИП RAM ПАМЕТ: | DDR5 |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | IPS, МАТОВ, 144 Hz |
| РЕЗОЛЮЦИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | 1920x1080 |
| ТИП ГРАФИЧНА КАРТА: | NVIDIA GEFORCE RTX4050 |
| ОБЕМ НА ГРАФИЧНАТА ПАМЕТ: | 6 GB GDDR6 |
| УЕБ КАМЕРА: | 1080p |
| БЕЗЖИЧЕН АДАПТОР: | 802.11 ax, Bluetooth 5.3 |
| БРОЙ USB ПОРТОВЕ: | 3x USB 3.2, 1x USB C |
| HDMI: | Да |
| ДРУГИ ПОРТОВЕ: | LAN, AUX |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | Не |
| ПОДСВЕТКА НА КЛАВИАТУРАТА: | Да |
| БДС КЛАВИАТУРА: | Да |
| ТИП БАТЕРИЯ: | 4 CELL 70 Wh LI-ION |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| Подходящ за Gaming: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 197961058475 |




























