| ТИП | ЛАПТОП |
| RAM | 16 GB |
| SSD | 1000 GB |
| ТИП ПРОЦЕСОР | INTEL CORE ULTRA 7 255HX |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 16.0 " |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА | ДО 5.2 GHz |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ | IPS-Level, МАТОВ, 240 Hz |
| ТИП ГРАФИЧНА КАРТА | NVIDIA GEFORCE RTX5070 TI |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА | Не |
| Марка | MSI |
| МОДЕЛ: | Vector 16 HX AI 9S7-15M352-641 |
| ТИП: | ЛАПТОП |
| RAM: | 16 GB |
| SSD: | 1000 GB |
| ТИП ХАРД ДИСК: | SSD |
| ТЕГЛО: | 2.700 kg |
| ВИД ПРОЦЕСОР: | INTEL CORE ULTRA 7 |
| ТИП ПРОЦЕСОР: | INTEL CORE ULTRA 7 255HX |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 16.0 " |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА: | ДО 5.2 GHz |
| ТИП RAM ПАМЕТ: | DDR5 |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | IPS-Level, МАТОВ, 240 Hz |
| РЕЗОЛЮЦИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | 2560x1600 |
| ТИП ГРАФИЧНА КАРТА: | NVIDIA GEFORCE RTX5070 TI |
| ОБЕМ НА ГРАФИЧНАТА ПАМЕТ: | 12 GB GDDR7 |
| УЕБ КАМЕРА: | 1080p |
| БЕЗЖИЧЕН АДАПТОР: | 802.11 ax, Bluetooth 5.3 |
| БРОЙ USB ПОРТОВЕ: | 2x USB 3.2, 2x USB-C |
| HDMI: | Да |
| ДРУГИ ПОРТОВЕ: | LAN, AUX, CardReader |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | Не |
| ПОДСВЕТКА НА КЛАВИАТУРАТА: | Да |
| БДС КЛАВИАТУРА: | Да |
| ТИП БАТЕРИЯ: | 4 CELL 90 Wh LI-ON |
| ЦВЯТ: | COSMOS GRAY |
| Подходящ за Gaming: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4711377393164 |
































