| ТИП | ЛАПТОП |
| RAM | 16 GB |
| SSD | 512 GB |
| ТИП ПРОЦЕСОР | INTEL CORE I7-1355U |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 15.6 " |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА | ДО 5.0 GHz |
| ТИП ГРАФИЧНА КАРТА | INTEL UHD GRAPHICS |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА | Не |
| Марка | DELL |
| МОДЕЛ: | PV15250_RPLU_007_P_UBU |
| ТИП: | ЛАПТОП |
| RAM: | 16 GB |
| SSD: | 512 GB |
| ТИП ХАРД ДИСК: | SSD |
| ТЕГЛО: | 1.620 kg |
| ВИД ПРОЦЕСОР: | INTEL CORE i7 |
| ТИП ПРОЦЕСОР: | INTEL CORE I7-1355U |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 15.6 " |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА: | ДО 5.0 GHz |
| ТИП RAM ПАМЕТ: | DDR5 |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | МАТОВ, 120 Hz |
| РЕЗОЛЮЦИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | 1920x1080 |
| ТИП ГРАФИЧНА КАРТА: | INTEL UHD GRAPHICS |
| УЕБ КАМЕРА: | 720p |
| БЕЗЖИЧЕН АДАПТОР: | 802.11 ax, Bluetooth 5.0 |
| БРОЙ USB ПОРТОВЕ: | 1xUSB 2.0, 1xUSB 3.2, 1xUSB-C |
| HDMI: | Да |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | Не |
| ПОДСВЕТКА НА КЛАВИАТУРАТА: | Не |
| БДС КЛАВИАТУРА: | Да |
| ДРУГИ ПОРТОВЕ: | FPS, AUX, SD Card Reader |
| ТИП БАТЕРИЯ: | 3 CELL 41 WH LI ION |
| ЦВЯТ: | BLACK |
| Подходящ за Gaming: | Не |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 5949494053503 |
































