| ТИП | ЛАПТОП |
| RAM | 8 GB |
| SSD | 512 GB |
| ТИП ПРОЦЕСОР | AMD RYZEN 3 7320U |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 15.6 " |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА | ДО 4.1 GHz |
| ТИП ГРАФИЧНА КАРТА | AMD RADEON GRAPHICS |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА | Не |
| Марка | HP |
| МОДЕЛ: | 15-FC0010NU A99F2EA |
| ТИП: | ЛАПТОП |
| RAM: | 8 GB |
| SSD: | 512 GB |
| ТИП ХАРД ДИСК: | SSD |
| ТЕГЛО: | 1.590 kg |
| ВИД ПРОЦЕСОР: | RYZEN 3 |
| ТИП ПРОЦЕСОР: | AMD RYZEN 3 7320U |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 15.6 " |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА: | ДО 4.1 GHz |
| ТИП RAM ПАМЕТ: | LPDDR5 |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | МАТОВ |
| РЕЗОЛЮЦИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | 1920x1080 |
| ТИП ГРАФИЧНА КАРТА: | AMD RADEON GRAPHICS |
| УЕБ КАМЕРА: | 720p+ Privacy shutter |
| БЕЗЖИЧЕН АДАПТОР: | 802.11 ax, Bluetooth 5.3 |
| БРОЙ USB ПОРТОВЕ: | 2x USB 3.0, 1x USB-C |
| HDMI: | Да |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | Не |
| ПОДСВЕТКА НА КЛАВИАТУРАТА: | Не |
| БДС КЛАВИАТУРА: | Да |
| ДРУГИ ПОРТОВЕ: | AUX |
| ТИП БАТЕРИЯ: | 3-CELL 41 Wh LI-ION |
| ЦВЯТ: | CHALKBOARD GRAY |
| Подходящ за Gaming: | Не |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 198415923806 |





























