| ТИП | ЛАПТОП |
| RAM | 16 GB |
| SSD | 512 GB |
| ТИП ПРОЦЕСОР | INTEL CORE ULTRA 7 155U |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 16.0 " |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА | ДО 4.8 GHz |
| ТИП ГРАФИЧНА КАРТА | INTEL GRAPHICS |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА | Не |
| Марка | HP |
| МОДЕЛ: | ProBook 460 G11 A37SLET |
| ТИП: | ЛАПТОП |
| RAM: | 16 GB |
| SSD: | 512 GB |
| ТИП ХАРД ДИСК: | SSD |
| ТЕГЛО: | 1.740 kg |
| ВИД ПРОЦЕСОР: | INTEL CORE ULTRA 7 |
| ТИП ПРОЦЕСОР: | INTEL CORE ULTRA 7 155U |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 16.0 " |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА: | ДО 4.8 GHz |
| ТИП RAM ПАМЕТ: | DDR5 |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | IPS, МАТОВ |
| РЕЗОЛЮЦИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | 1920x1200 |
| ТИП ГРАФИЧНА КАРТА: | INTEL GRAPHICS |
| УЕБ КАМЕРА: | 1080p + Privacy Shutter |
| БЕЗЖИЧЕН АДАПТОР: | 802.11 ax, Bluetooth 5.3 |
| БРОЙ USB ПОРТОВЕ: | 2x USB-A 3.2, 2x USB-C 3.2 |
| HDMI: | Да |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | Не |
| ПОДСВЕТКА НА КЛАВИАТУРАТА: | Да |
| БДС КЛАВИАТУРА: | Не |
| ДРУГИ ПОРТОВЕ: | LAN, AUX, FPS |
| ТИП БАТЕРИЯ: | 3 CELL 56 Wh LI-ION |
| ЦВЯТ: | PIKE SILVER |
| Подходящ за Gaming: | Не |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 198701804796 |


































