| ТИП | УЛТРАБУК |
| RAM | 16 GB |
| SSD | 1000 GB |
| ТИП ПРОЦЕСОР | INTEL CORE ULTRA 7 155H |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 14.0 " |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА | ДО 4.8 GHz |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ | OLED, ЛЪСКАВ |
| ТИП ГРАФИЧНА КАРТА | INTEL ARC GRAPHICS |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА | WINDOWS 11 |
| Марка | ASUS |
| МОДЕЛ: | UX3405MA-QD379W |
| ТИП: | УЛТРАБУК |
| RAM: | 16 GB |
| SSD: | 1000 GB |
| ТИП ХАРД ДИСК: | SSD |
| ТЕГЛО: | 1.220 kg |
| ВИД ПРОЦЕСОР: | INTEL CORE ULTRA 7 |
| ТИП ПРОЦЕСОР: | INTEL CORE ULTRA 7 155H |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 14.0 " |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА: | ДО 4.8 GHz |
| ТИП RAM ПАМЕТ: | LPDDR5X |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | OLED, ЛЪСКАВ |
| РЕЗОЛЮЦИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | 1920x1200 |
| ТИП ГРАФИЧНА КАРТА: | INTEL ARC GRAPHICS |
| УЕБ КАМЕРА: | 1080p + Privacy shutter |
| БЕЗЖИЧЕН АДАПТОР: | 802.11 ax, Bluetooth 5.3 |
| БРОЙ USB ПОРТОВЕ: | USB 3.2, 2x Thunderbolt 4 |
| HDMI: | Да |
| ДРУГИ ПОРТОВЕ: | AUX |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | WINDOWS 11 |
| ПОДСВЕТКА НА КЛАВИАТУРАТА: | Да |
| БДС КЛАВИАТУРА: | Да |
| ТИП БАТЕРИЯ: | 4-CELL 75 Wh LI-ION |
| ЦВЯТ: | PONDER BLUE |
| Подходящ за Gaming: | Не |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4711387428474 |





























