| ТИП | УЛТРАБУК |
| RAM | 16 GB |
| SSD | 1000 GB |
| ТИП ПРОЦЕСОР | SNAPDRAGON X X1-26-100 |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 14.0 " |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА | ДО 2.97 GHz |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ | OLED, ЛЪСКАВ |
| ТИП ГРАФИЧНА КАРТА | QUALCOMM ADRENO GPU |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА | WINDOWS 11 HOME (ARM) |
| Марка | ASUS |
| МОДЕЛ: | UX3407QA-QD273W |
| ТИП: | УЛТРАБУК |
| RAM: | 16 GB |
| SSD: | 1000 GB |
| ТИП ХАРД ДИСК: | SSD |
| ТЕГЛО: | 0.980 kg |
| ВИД ПРОЦЕСОР: | QUALCOMM |
| ТИП ПРОЦЕСОР: | SNAPDRAGON X X1-26-100 |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 14.0 " |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА: | ДО 2.97 GHz |
| ТИП RAM ПАМЕТ: | LPDDR5X |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | OLED, ЛЪСКАВ |
| РЕЗОЛЮЦИЯ НА ДИСПЛЕЯ: | 1920x1200 |
| ТИП ГРАФИЧНА КАРТА: | QUALCOMM ADRENO GPU |
| УЕБ КАМЕРА: | 1080p + IR |
| БЕЗЖИЧЕН АДАПТОР: | 802.11 ax, Bluetooth 5.3 |
| БРОЙ USB ПОРТОВЕ: | 1x USB 3.2, 2x USB-C 4.0 |
| HDMI: | Да |
| ДРУГИ ПОРТОВЕ: | AUX |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА: | WINDOWS 11 HOME (ARM) |
| ПОДСВЕТКА НА КЛАВИАТУРАТА: | Да |
| БДС КЛАВИАТУРА: | Да |
| ТИП БАТЕРИЯ: | 3-CELL 70 Wh LI-ION |
| ЦВЯТ: | ICELAND GRAY |
| Подходящ за Gaming: | Не |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4711636214049 |









































