| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 3000 W |
| МАКСИМУМ СКОРОСТ НА ИЗДУХВАНЕ | 270 km/h |
| ОБЕМ НА КОША | 45 L |
| Марка | FERROS TOOLS |
| МОДЕЛ: | 3000 W |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| ТИП ЛИСТОСЪБИРАЧ: | ЕЛЕКТРИЧЕСКИ |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 3000 W |
| МАКСИМУМ СКОРОСТ НА ИЗДУХВАНЕ: | 270 km/h |
| ОБЕМ НА КОША: | 45 L |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 4.100 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800148404954 |








