| ЗА РЯЗАНЕ НА | ДЪРВО |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ | 32 мм |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | AIZ32BB |
| ЗА РЯЗАНЕ НА: | ДЪРВО |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ: | 32 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | STARLOCK ЗАХВАТ |
| EAN | 3165140523301 |



1.00 € / 1.96 лв. i
"" до 7 дни
| ЗА РЯЗАНЕ НА | ДЪРВО |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ | 32 мм |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | AIZ32BB |
| ЗА РЯЗАНЕ НА: | ДЪРВО |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ: | 32 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | STARLOCK ЗАХВАТ |
| EAN | 3165140523301 |