| ТИП ГРАДИНСКИ ИНСТРУМЕНТ | ЛОПАТА |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА | 1300.00 мм |
| Марка | CONMETALL |
| МОДЕЛ: | WU9884330 |
| ТИП ГРАДИНСКИ ИНСТРУМЕНТ: | ЛОПАТА |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА: | 1300.00 мм |
| ДРЪЖКА: | ДЪРВЕНА |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 1.800 kg |
| EAN | 4004849884339 |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" до 7 дни
| ТИП ГРАДИНСКИ ИНСТРУМЕНТ | ЛОПАТА |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА | 1300.00 мм |
| Марка | CONMETALL |
| МОДЕЛ: | WU9884330 |
| ТИП ГРАДИНСКИ ИНСТРУМЕНТ: | ЛОПАТА |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА: | 1300.00 мм |
| ДРЪЖКА: | ДЪРВЕНА |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 1.800 kg |
| EAN | 4004849884339 |