| ТИП ГРАДИНСКИ ИНСТРУМЕНТ | ЛОПАТКА |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА | 315.00 мм |
| Марка | FISKARS |
| МОДЕЛ: | FS 137000 |
| ТИП ГРАДИНСКИ ИНСТРУМЕНТ: | ЛОПАТКА |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА: | 315.00 мм |
| ДРЪЖКА: | Да |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 0.100 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | ОТ FIBERCOMP МАТЕРИАЛ |
| EAN | 6411501371317 |






