| ТИП ГРАДИНСКИ ИНСТРУМЕНТ | МОТИЧКА |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА | 359.00 мм |
| Марка | FISKARS |
| МОДЕЛ: | FS 137040 |
| ТИП ГРАДИНСКИ ИНСТРУМЕНТ: | МОТИЧКА |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА: | 359.00 мм |
| ДРЪЖКА: | Да |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 0.200 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | ОТ FIBERCOMP МАТЕРИАЛ |
| EAN | 6411502460508 |






