| ТИП ГРАДИНСКИ ИНСТРУМЕНТ | ЛОПАТА |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА | 1250.00 мм |
| Марка | FISKARS |
| МОДЕЛ: | 131410 |
| ТИП ГРАДИНСКИ ИНСТРУМЕНТ: | ЛОПАТА |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА: | 1250.00 мм |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 1.870 kg |
| EAN | 5905568020024 |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" до 7 дни
| ТИП ГРАДИНСКИ ИНСТРУМЕНТ | ЛОПАТА |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА | 1250.00 мм |
| Марка | FISKARS |
| МОДЕЛ: | 131410 |
| ТИП ГРАДИНСКИ ИНСТРУМЕНТ: | ЛОПАТА |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА: | 1250.00 мм |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 1.870 kg |
| EAN | 5905568020024 |