| ТИП ГРАДИНСКИ ИНСТРУМЕНТ | МОТИЧКА |
| Марка | GARDENA |
| МОДЕЛ: | 3218 |
| ТИП ГРАДИНСКИ ИНСТРУМЕНТ: | МОТИЧКА |
| РАБОТНА ШИРИНА: | 75 мм |
| ДРЪЖКА: | Не |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 0.458 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | ЗА ВСИЧКИ ДРЪЖКИ COMBISYSTEM |
| EAN | 4078500321808 |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" до 7 дни
| ТИП ГРАДИНСКИ ИНСТРУМЕНТ | МОТИЧКА |
| Марка | GARDENA |
| МОДЕЛ: | 3218 |
| ТИП ГРАДИНСКИ ИНСТРУМЕНТ: | МОТИЧКА |
| РАБОТНА ШИРИНА: | 75 мм |
| ДРЪЖКА: | Не |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 0.458 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | ЗА ВСИЧКИ ДРЪЖКИ COMBISYSTEM |
| EAN | 4078500321808 |