| GARDEN TOOL TYPE | МОТИЧКА |
| Brand | GARDENA |
| MODEL: | 3218 |
| GARDEN TOOL TYPE: | МОТИЧКА |
| WORKING WIDTH: | 75 мм |
| HANDLE: | No |
| PRODUCT WEIGHT: | 0.458 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ЗА ВСИЧКИ ДРЪЖКИ COMBISYSTEM |
| EAN | 4078500321808 |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" in 7 days
| GARDEN TOOL TYPE | МОТИЧКА |
| Brand | GARDENA |
| MODEL: | 3218 |
| GARDEN TOOL TYPE: | МОТИЧКА |
| WORKING WIDTH: | 75 мм |
| HANDLE: | No |
| PRODUCT WEIGHT: | 0.458 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ЗА ВСИЧКИ ДРЪЖКИ COMBISYSTEM |
| EAN | 4078500321808 |