| ДЪЛЖИНА | 70.00 см |
| ВИСОЧИНА | 42.00 см |
| МАКСИМАЛНА ТОВАРОНОСИМОСТ | 120.000 kg |
| МОДЕЛ: | J11301570 |
| ТИП: | ВИСЯЩ СТОЛ |
| ДЪЛЖИНА: | 70.00 см |
| ШИРИНА: | 69.00 см |
| ВИСОЧИНА: | 42.00 см |
| МАТЕРИАЛ: | РАТАН |
| МАКСИМАЛНА ТОВАРОНОСИМОСТ: | 120.000 kg |
| ЦВЯТ: | КАФЯВ |
| ТЕГЛО: | 3.420 kg |
| EAN | 8719987335303 |




