| LENGTH | 70.00 см |
| HEIGHT | 42.00 см |
| MAXIMUM LOAD | 120.000 kg |
| MODEL: | J11301570 |
| TYPE: | ВИСЯЩ СТОЛ |
| LENGTH: | 70.00 см |
| WIDTH: | 69.00 см |
| HEIGHT: | 42.00 см |
| MATERIAL: | РАТАН |
| MAXIMUM LOAD: | 120.000 kg |
| COLOUR: | КАФЯВ |
| WEIGHT: | 3.420 kg |
| EAN | 8719987335303 |




