| ДЪЛЖИНА | 50.00 м |
| ДИАМЕТЪР MM | 19.00 мм |
| НАЛЯГАНЕ | 25.0 bar |
| Марка | FITT |
| МОДЕЛ: | NTS JEANS |
| ДЪЛЖИНА: | 50.00 м |
| РАЗМЕРИ В ИНЧ: | 3/4" |
| ДИАМЕТЪР MM: | 19.00 мм |
| НАЛЯГАНЕ: | 25.0 bar |
| ТИП: | НА БРОЙ |
| ЦВЯТ: | СИН |
| EAN | 8011963762234 |



5.00 € / 9.78 лв. i
"" до 7 дни
| ДЪЛЖИНА | 50.00 м |
| ДИАМЕТЪР MM | 19.00 мм |
| НАЛЯГАНЕ | 25.0 bar |
| Марка | FITT |
| МОДЕЛ: | NTS JEANS |
| ДЪЛЖИНА: | 50.00 м |
| РАЗМЕРИ В ИНЧ: | 3/4" |
| ДИАМЕТЪР MM: | 19.00 мм |
| НАЛЯГАНЕ: | 25.0 bar |
| ТИП: | НА БРОЙ |
| ЦВЯТ: | СИН |
| EAN | 8011963762234 |