| ДЪЛЖИНА | 20.00 м |
| ДИАМЕТЪР MM | 13.00 мм |
| НАЛЯГАНЕ | 35.0 bar |
| Марка | GARDENA |
| МОДЕЛ: | 18093-20 |
| ДЪЛЖИНА: | 20.00 м |
| РАЗМЕРИ В ИНЧ: | 1/2" |
| ДИАМЕТЪР MM: | 13.00 мм |
| НАЛЯГАНЕ: | 35.0 bar |
| ТИП: | НА БРОЙ |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН/ ОРАНЖЕВ |
| РАЗМЕР: | 1/2" |
| ГАРАНЦИЯ: | 360 МЕСЕЦА |
| EAN | 4078500001977 |


