| ДЪЛЖИНА | 25.00 м |
| ДИАМЕТЪР MM | 19.00 мм |
| Марка | HOZELOCK |
| МОДЕЛ: | 117036 |
| ДЪЛЖИНА: | 25.00 м |
| РАЗМЕРИ В ИНЧ: | 3/4" |
| ДИАМЕТЪР MM: | 19.00 мм |
| ТИП: | НА БРОЙ |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | СЛЪНЦЕЗАЩИТНО ПОКРИТИЕ |
| EAN | 3506111170368 |



| ДЪЛЖИНА | 25.00 м |
| ДИАМЕТЪР MM | 19.00 мм |
| Марка | HOZELOCK |
| МОДЕЛ: | 117036 |
| ДЪЛЖИНА: | 25.00 м |
| РАЗМЕРИ В ИНЧ: | 3/4" |
| ДИАМЕТЪР MM: | 19.00 мм |
| ТИП: | НА БРОЙ |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | СЛЪНЦЕЗАЩИТНО ПОКРИТИЕ |
| EAN | 3506111170368 |